Seda Bakan ile Berfu Yenenler arasında baby shower tartışması: ‘Ben kimseden hediye isteyemem’

Oyuncu Seda Bakan, Berfu Yenenler’in YouTube programına konuk oldu. İkilinin programdaki baby shower tartışması sosyal medyada gündem oldu.

Gebze’de büyüdüğünü ve mahalle çocuğu olduğunu söyleyen Seda Bakan, “Ben gelenekselliğe çok düşkün bir insanım” dedi. Seda Bakan programda, ikinci çocuğu için baby shower yerine mevlit yapmasıyla ilgili ise “Şekerim ben hiç baby shower falan… Ne o öyle herkesten hediye beklemek! Çok ayıp değil mi?” ifadesini kullandı.

‘BİZİM KÜLTÜRÜMÜZE AYKIRI’

Bakan sözlerine, “Bu bir kere bizim kültürümüze aykırı. Ben kimseye bana hediye getirin diyemem. Eksikleri ben mi göndereceğim. Gelen zaten eli boş gelmiyor ki” diye devam etti.

‘BABY SHOWER YAPACAĞINA BEBEĞİNİN EKSİKLERİNİ AL’

Berfu Yenenler ise “Ben o kültürü hemen sahiplenirim. Çok pahalı! Ama doğru dolulukta gelmesi lazım kişilerin. Baby shower da zaten maliyetli oluyor” diye karşılık verdi.

Bunun üzerine Seda Bakan da “10 arkadaşın gelse sadece bir pusetini alabilir, o hediye listesini yapmaya gerek yok bence ayıp. Baby shower yapacağına bebeğinin eksiklerini al bence. Liste atamazsın insanlara” diye konuştu.

Ali Erel ile 2014 yılından bu yana mutlu bir beraberliği olan Seda Bakan’ın Leyla ve Ela adında iki kız çocuğu bulunuyor.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir